فروش آسیاب جت میل به واسطه ویژگی ها و خواصی که این آسیاب دارد، در دستور کار بسیاری از صنایع قرار گرفته است. به طور کلی آسیاب جت میل به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از هوای فشرده نسبت به خردایش مواد اقدام کند. عموما این نحوه خردایش سبب می شود تا حد قابل توجهی از ورود آلودگی ناشی از تماس ماده به آهن جلوگیری شود. از همین رو از این دستگاه علاوه بر صنایع معدنی و شیمیایی، در صنایع داروسازی و بهداشتی نیز به وفور استفاده می شود.

مشخصات فنی آسیاب جت میل

به منظور خرید و فروش آسیاب جت میل شناخت مشخصات فنی این دستگاه لازم و ضروری است. به طور کلی آسیاب جت میل قادر است اندازه ذرات را به مرز ۵ میکرون برساند. به این ترتیب می توان گفت که این دستگاه جزء معدود آسیاب هایی است که قادر است اندازه ذرات را تا این حد ریز کند. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، آسیاب جت میل از هوای فشرده برای خردایش مواد استفاده می کند. به طور کلی هوای مورد نیاز این آسیاب ها بر ظرفیت دستگاه تاثیر گذار است. عموما آسیاب جت میل در تیپ ها و سایز های گوناگونی طراحی و تولید می شوند. این آسیاب ها عموما بسته به ظرفیت به  ۱۰ تا ۵۰ متر مکعب بر دقیقه هوا نیاز دارند.

بیشتر بدانید: مشخصات فنی آسیاب جت میل

پیش از خرید و فروش آسیاب جت میل باید به چه نکاتی توجه کرد؟

به طور کلی به منظور خرید و فروش آسیاب جت میل باید به نکات متعددی توجه نمود. عموما بررسی هر یک از این نکات می تواند تا حد قابل توجهی افراد را در خرید هرچه بهتر آسیاب یاری رساند. از جمله نکاتی که پیش از خرید آسیاب جت میل باید بررسی کرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

تجهیزات به کار رفته در دستگاه

از جمله مهمترین نکاتی که پیش از خرید و فروش آسیاب جت میل باید مورد بررسی قرار گیرد، می توان به تجهیزات به کار رفته در خط تولید این دستگاه اشاره کرد. وجود آسیاب به تنهایی نمی تواند پاسخگوی نیاز تولید پودر میکرونیزه باشد. به همین دلیل خط تولید آسیاب جت میل از بخش های مختلفی تشکیل شده است. از جمله این تجهیزات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کلاسیفایر هوایی به منظور تعیین اندازه ذرات خروجی

  • سیکلون به منظور جداسازی ماده از هوا

  • بگ فیلتر به منظور فیلتراسیون ماده و جلوگیری از ورود ماده به محیط اطراف

  • فن به منظور ایجاد مکش هوا در سیستم

فروش آسیاب جت میل آماده | فروش آسیاب جت میل

متریال به کار رفته در خط آسیاب جت میل

از دیگر موارد بسیار مهمی که پیش از خرید و فروش آسیاب جت میل باید به آن توجه نمود، متریال سازنده دستگاه است. به طور کلی برای مواد شیمیایی، بهداشتی، غذایی و دارویی عموما متریال به کار گرفته شده در دستگاه باید استیل باشد. تا به این ترتیب از ورود مواد سمی به محصول نهایی و تایید شدن آن جلوگیری شود. به کار گیری متریال استیل سبب می شود تا حد قابل توجهی قیمت تمام شده دستگاه افزایش پیدا کند. بنابراین بررسی آن لازم و ضروری است.

ظرفیت دستگاه

ظرفیت دستگاه از جمله موارد مهمی است که باید پیش از خرید و فروش آسیاب جت میل مورد بررسی قرار گیرد. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، خط آسیاب جت میل در ظرفیت های گوناگونی تولید می شود. عموما در ظرفیت های بیشتر ابعاد و اندازه دستگاه بزرگتر خواهد شد.

سختی ماده

سختی ماده تاثیر بسیار زیادی در انتخاب نوع آسیاب و هم چنین متریال سازنده آن دارد. به طور کلی در سختی های بالا لازم است سطح داخلی آسیاب به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به بدنه اصلی دستگاه پوشش داده شود. این پوشش عموما متناسب با سختی ماده تعیین خواهد شد.

قیمت تمام شده دستگاه

قیمت تمام شده دستگاه از دیگر مواردی است که پیش از خرید و فروش آسیاب جت میل باید مورد بررسی قرار گیرد. براساس گفته های بالا، تا حد زیادی قیمت تمام شده دستگاه به عوامل گوناگونی بستگی دارد. به طور کلی دستگاه هایی با ظرفیت بالا، منجر به افزایش ابعاد و اندازه و در نتیجه افزایش قیمت خواهد شد. متریال به کار رفته نیز می تواند بر قیمت نهایی آسیاب جتمیل تاثیر گذار باشد. علاوه بر این موارد پوشش سطح داخلی جت میل به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به بدنه هزینه هایی را در پی دارد. به منظور اطلاع دقیق از قیمت تمام شده دستگاه با کارشناسان ما در شرکت سمات صنعت سپاهان تماس حاصل فرمایید.