فروش جت میل صنعتی در ایران به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه با افزایش چشمگیری روبرو است. به طور کلی دستگاه جت میل عموما به منظور خردایش مواد تا مش ۲۵۰۰ مورد استفاده قرار می گیرد. عموما آسیاب جت میل به گونه ای طراحی شده است که برای خردایش مواد تا سختی ۹٫۵ موس کاربرد داشته باشد. مکانیزم عملکرد آسیاب جت میل سبب شده تا این آسیاب ها به راحتی بتوانند مواد تا سختی بالا را آسیاب کنند. در ادامه شرایط فروش و نحوه عملکرد این خط به طور کامل توضیح داده خواهد شد.

نحوه عملکرد جت میل صنعتی

پیش از آنکه به شرایط فروش جت میل صنعتی توسط شرکت سمات صنعت سپاهان بپردازیم بهتر است در وهله اول با عملکرد این آسیاب ها به طور کامل آشنا شویم. همانطور که از نام این دسته از آسیاب های صنعتی مشخص است، آسیاب جت میل مبتنی بر فشار باد کار می کند. به این ترتیب که در این آسیاب تعدادی نازل قرار داده شده است. هوای فشرده شده توسط کمپرسور به سمت این نازل ها فرستاده می شود. نازل ها وظیفه دارند تا سرعت هوا را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. در همین حین مواد از طریق ورودی ها به درون جت میل وارد می شوند. مواد تحت تاثیر سرعت هوای ایجاد شده توسط نازل ها با یکدیگر برخورد کرده و آسیاب می شوند. به این ترتیب مواد خرد شده و از جت میل خارج می شوند.

بیشتر بدانید: مشخصات فنی آسیاب جت میل

عوامل موثر بر قیمت فروش جت میل صنعتی

 

عموما عوامل متعددی بر قیمت فروش جت میل صنعتی تاثیر گذار هستند. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جنس بدنه

جنس بدنه از جمله مهمترین عواملی از که بر قیمت فروش جت میل صنعتی تاثیر گذار است. عموما جنس بدنه توسط مشتری ها تعیین می شود. به طور کلی جت میل ها در دو حالت استیل و آهن تولید می شوند. لازم به ذکر است که برای مواد دارویی و همچنین بهداشتی و غذایی جنس بدنه دستگاه باید استیل باشد.

ظرفیت دستگاه

 از دیگر عواملی که بر قیمت فروش آسیاب جت میل تاثیر گذار است می توان به ظرفیت دستگاه اشاره کرد. به طور کلی هر چه ظرفیت دستگاه بیشتر باشد، حجم دستگاه بیشتر شده و به تبع آن قیمت دستگاه افزایش پیدا خواهد کرد.

اندازه ذرات خروجی

به طور کلی اندازه ذرات خروجی از دیگر عواملی است که بر قیمت فروش جت میل تاثیر گذار است. عموما این عامل تا حد زیادی بر طراحی سپراتور تاثیر گذار است. عموما در خط تولید پودر میکرونیزه جت میل سپراتور وظیفه دانه بندی و تعیین اندازه ذرات خروجی را بر عهده دارد. هر چه مش خروجی از آسیاب بیشتر باشد طراحی سپراتور متفاوت تر خواهد بود.

شرایط فروش جت میل در سمات صنعت

تولید و فروش جت میل برای اولین بار در ایران توسط شرکت سمات صنعت سپاهان صورت پذیرفت. به این ترتیب می توان گفت که این شرکت بیشترین سابقه فروش آسیاب جت میل را در ایران دارد. با این حال جهت سهولت مشتریان شرایط فروش فوق العاده ای توسط شرکت سمات صنعت ارائه شده است که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

امکان پرداخت اقساطی

جهت سهولت مشتریان شرکت سمات صنعت فروش اقساطی را برای مشتریان به ارمغان آورده است. به این ترتیب مشتریان قادر خواهند طی اقساط نسبت به خرید آسیاب جت میل اقدام کنند.

دریافت وام دانش بنیان

 از دیگر مواردی که شرکت سمات صنعت سپاهان برای فروش جت میل صنعتی در نظر گرفته است، وام دانش بنیانی است. از آنجایی که این شرکت در زمینه تولید آسیاب جت میل گواهی دانش بنیانی دارد، مشتریان می توانند نسبت به دریافت وام اقدام کرده و دستگاه مورد نیاز خود را خریداری کنند.